Szex

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

laci40es


Szex
Érdekelne kinek mit jelent ez a fogalom! ;)


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
lacos75#462014-09-05 12:11:37
Válasz a(z) 44. üzenetre:
Ilyenkor van értelme az "egézségügyi kefélésnek vagy a maszturbációnak.? -ezogab gondolataival élve.
troja#452014-09-05 11:27:55
Válasz a(z) 44. üzenetre: Azt nem hagyhatod!!!!
perdita#442014-09-05 11:25:13
Válasz a(z) 43. üzenetre:tönkremegyek bele, őszintén szólva
troja#432014-09-05 11:21:45
Válasz a(z) 42. üzenetre: .....és az jó vagy rossz Neked! ;9
perdita#422014-09-05 11:03:51
szex, szex.... nem emlékszem
troja#412014-09-05 08:40:30
Válasz a(z) 40. üzenetre: Miből következteted, hogy a testet egy alsóbbrendű valaminek nézem?
Azért, mert nem szolgáltatom ki minden szíre-szóra?
Szerintem nem akkor adjuk meg a testünknek amit kíván, ha mindent elfogadunk, hanem akkor, ha azt fogadjuk el, amit jónak tudunk érezni, de még az is tévútra vezethet.
Az, hogy én milyen vagyok, nagyrészt abból ered, hogy mit éltem meg, nem pusztán abból, hogy csak mert így gondolom.
Keresem mindig az igazságot, nem csak szóban tettben is, mert tapasztalni kell a tudáshoz.
Egyszer volt egy főnököm, aki azt mondta "útravalóként":
A TUDÁS HATALOM, igaz! .....de csak akkor, ha BÖLCSESSÉGGEL párosítjuk.
Az, hogy Ki milyennek/minek lát, az rajta múlik, azon, hogy mit hoz ki belőlem, hogy mit közvetít, milyen "érzéseket".
Mindenkinek más vagyok. :)
Soha sem mondtam, hogy nem fogadok el semmiféle közeledést... :)
Mindenki úgy csinálja, hogy "Önmagának" jó legyen!
Nekem így jó! Ismeret útján... :)
ezogab#402014-09-05 06:17:28
Kicsit csenden voltam, de meg volt a miértje.
Tegnap reggel kicsit járattam az agyam és jött az ifo rendesen :-) :-) :-) , tegnap este is és reggel el olvastam a véleményeiteket, és maximálisan az fogalmazódott meg bennem hogy mindenkinek igaza van! :-) :-) :-) 
No akkor csacsogom. Troja én értelek sőt mg értelek, tudom Te elég ,magas tudat szinten vagy. Egy dolgot nem veszel figyelembe, az ember hármaságát, már mint azt hogy masszívan kommunikál. Sokan ennek a figylmen kívűl hagyagyása miatt csúsznak el mindkét 'oldalon'.
Gondoljatok csak bele ha valamelyik részünknk nem adunk meg  amit kíván ott lehet egészrő beszélni?
Troja egyénisége majdnem el csúsztatott ( ez bók volt :-) )
Ha a testet alsóbb rendűnek tekintjük akkor gáz van, mert nem csk pl. a lélek komunikál a testel hanem fordítva is igaz. Na és akkor jön a meg lepi, ha nem adod meg a tetsnek amire szügsége van akkor mitis kommunikál a léleknek? Igen nem csak a lélek tudja meg betegíteni a testet hanem a test is a lelket, oda vissza kommunikáció.
Na akkor ezért van értelme még az "egészségügyi kefélésnek"  de még a maszturbációnak is. És akkor még egy csavar azt hiszük hogy abban nincs érzelem, de hogy nem csak nem olyan  magyas, de érzelem!
Minden érzelem!
Folyt köv. :-) :-) :-) 
ezogab#392014-09-05 05:50:42
Válasz a(z) 37. üzenetre:Ez egész jó, tetszett :-) 
troja#382014-09-04 23:28:51
Tudjátok, az alább felsorolt dolgok, bizonyos nézőpontból lehet, hogy igazak, de mégsem érzem jónak.
Azt hiszem találtam egy szót, amely méltóképpen kifejezi a férfi és a nő közötti fizikai kapcsolatot.
Mert, miért vívtak háborúkat, - gyilkoltak, - válnak el az emberek? 
Az élet fontos kérdése és mozgatórugója ez!
Talán örömért? Valamiféle szappanoperás hóbortért? Hogy ki tudjanak bontakozni?
És ha ezt bárki meg tudja adni, vagy ha nem kellenek hozzá érzések, akkor miért áldozzák egyesek az életüket is érte?

Aki "változó" dolgokhoz köti a boldogságát (egy arc, a test, gazdagság, erő, szépség), annak fel kell vállalnia azt is, hogy nem lesz boldog hosszú távon.

Ez a szó nem más szerintem, mint a:
SZERETETÉHSÉG

Azért vagyunk a világon, hogy szeressünk és a szeretetnek a fizikai síkon való megélése a szex/szeretkezés (alsó és felő szint, persze vannak közötte fokozatok, attól függően, hogy ki hol tart a fejlődésben, illetve, hogy mire van igénye.... Szerintem.

Aztán mindenki fordítsa le a saját világára.
Vannak dolgok, amelyek akkor is léteznek, ha nem hiszünk bennük, mert törvényszerű!

:)
nusss#372014-09-04 21:33:08
A szex - mint fogalom - mióta élet létezik, egyszerűen az aktus. További jelentését, jelenlétét, értelmét a milyensége és minősége adja. Amit mellé mersz adni magadból, elfogadni a másik ajándékát.
Elemelhet,felemelhet,leejthet vagy csak egyszerűen felejthetővé válik.
Szerintem. Bár erről már köteteket írtak az idők folyamán.  
troja#362014-09-04 21:29:12
Válasz a(z) 34. üzenetre: Vannak pillanatok, amikor még magam sem tudom miért, csak teszem, mert úgy érzem jónak. 
Most épp egy kedves ismerősöm miatt aggódom leginkább.
Nem minden az, aminek látszik, bár van, hogy tévedünk, és mások látják jól a láthatatlant... ;)
Egy biztos, most megyek palacsintát sütni. :)
troja#352014-09-04 21:15:32
Válasz a(z) 33. üzenetre:Nos, mindent én sem tudhatok, "kos"-ban nem vagyok otthon. A horoszkópokban nem merültem el elég mélyen...
Az, hogy Ön nem szerelmes minden pillanatban, csak azt bizonyítja, hogy nem is volt. ;)
Meglehet, minden pillanatban én sem, mert van az életnek számos más területe pl: munka és ha az ember arra figyel, akkor minden más halvámyodik. Ellenben,minden egyedül töltött pillanatban át tudom élni, nyugalmat és biztonságot ad, maga a tudat, hogy részévé válhattam egy másik embernek.
Meglehet, férfiként másként éli meg az ember, mint nőként, de a tudati szint azonos! :)

Szerelemre való képesség, no olyasmi is van, az én világom szerint ki tudom fejezni egy szóval: igény 

Ahogy már említettem, csak egyszer éltem át, bár igaz, addig volt néhány másik kapcsolatom, amit annak hittem és csak most mondom azt, hogy egyszer. Ezelőtt csak azt hittem, de n volt az...
Azokból a szerelmekből nem tudom az átélt érzéselet ismételten átélni.

Aztán, hogy lehet-e szerelem tekintetében többesszban beszélni?? Nos, erre nem tudom a választ....csak gyanítom, hogy nem. :)
szisza77#342014-09-04 19:59:55
Szia:)Nő és Férfi teljes kibontakozása egymás felé.Semmi más nem jár a fejekben csak a másik:)Szerintem.
bandita8888#332014-09-04 18:58:31
Válasz a(z) 32. üzenetre:

Ó, dehogynem Kedvesem, sőt, halálosan is voltam már...
Gondolja csak végig, egy tüzes KOS...
Szóval mondd csak, most vajon szerelmes vagy-e?
-, és vajon szerelmes vagy-e minden pillanatában az életednek?
Szerintem nem, mert én sem vagyok az...
Persze, ha állandóság alatt a szerelemre való képességet, a folyamatosan nyugvó, de izzó lényünket érted, aminek csak egy leheletnyi behatás kell, és máris lángokba borítja körülöttünk a világot, vagyis SZERELMRE való KÉPESSÉG ÁLLANDÓSÁGA, AZ VALÓBAN ADOTT.
Vagy tán arra, hogy a szerelmét/szerelmeit az ember sohasem fogja másképp kezelni? Ez is IGAZ, A SZERELMEK ÖRÖK SZERELMEK MARADNAK.
troja#322014-09-04 18:03:58
Válasz a(z) 31. üzenetre:Talán mert nem volt még "SZERELMES"!  :) 
Mert ha az életben van valami, ami állandó és folyamatos, akkor az bizony pont a szerelem érzése.
Az egyetlen érzés, ami nem múlik, történjen bármi, ha a lángja halványodik is, ki soha nem alszik.
Él és folyton ég...(legtöbbször lángol)
Az egyetlen érzés, ami örök! :)
Ismeri Nagy László versét? 
bandita8888#312014-09-04 17:50:18
Válasz a(z) 30. üzenetre: Hát igen, értem én Kedves, csak egyvaami mégis sántít...
Számomra és szerintem a szerelem nem egy állandó és folyamatos érzés... A szeretet az, amiről írsz, de persze nekem, sokan biztosan másképp gondolják...
Mindemellett a Nőben/Férfiban az EMBERT, vagy fordítva, ha van alapja, én mindig szeretem, tisztelem, és néhány ilyen nő, hát igen, még a szerelmet is képes kiváltani belőlem. 
troja#302014-09-04 17:46:14
Válasz a(z) 29. üzenetre: Én úgy tapasztaltam, eddigi éltem során egyszer, hogy szerelmesnek lenni annyit tesz, mint megtanulni szeretni egy Férfiban az Embert ill. egy Emberben a Férfit!
Ahogy a Legyetek jók, ha tudtok-ban is mondták: "minden egyéb hiábavaló"... :D
bandita8888#292014-09-04 17:38:34
Sziasztok!
Nos Kedves Troja, úgy gondolom, a szex, az maga a neme., már ha az idegen nyelveket is bekavarhatjuk...
Az aktivitás oldalon nem hiszem, hogy a szex, vagy szexelés függ az érzelmi kötődéstől...
Noha tény, hogy a szerelem sem olyan dolog, amilyennek sokan idealizálják a különféle szappanoperák alapján...
Szerelmesnek lenni lehet az érzésbe, egy orrba, egy ajakba, egy fülbe, hogy más egyéb testrészeket ne említsek.
Szexelni valakivel az részint a megélése annak a valakinek, a legközvetlenebb emberi kapcsolat az ölelés után, egybeforrása két testnek, ami viszont fontos, hogy egymás/mindkettőnk, vagy mindannyiunk, és nem csak önmagunk kielégülése érdekében.
Aztán hogy mennyire szexelésnek minősülhet egy vágyakkal teli tekintetváltás... Na ezt Rátok bízom!
A téma hálás így köszönet érte!
Csók mindenkinek,
A.
troja#282014-09-04 17:31:16
Válasz a(z) 26. üzenetre: Alakul ez! :)
Tehát, ha kötődünk valakihez, akkor szeretkezés, ha meg nem akkor szex?
Ez is sántít....csak féligazság! ;)
Mert, akkor sok házasságban/kapcsolatban miért "csak" a szex nem működik? (szeretkezésről meg a legtöbb esetben sajnos nem is beszélhetünk).

Mi is a szex/szeretkezés kiváltó oka?

Aztán meg mi is az hogy Nő (vagy Férfi)?

Mert, figyeld meg, a papírjainkban is az áll, hogy "NEME", tehát testileg az (félig), a másik felét meg hozzá kellene tenni valahogy.... :)
morgocska55#272014-09-04 17:29:01
Válasz a(z) 22. üzenetre:kérlek a fórumot NE használd partnerkeresésre !
lacos75#262014-09-04 16:36:01
Válasz a(z) 19. üzenetre:Nekem is ez jut eszembe:két ember-de csak egy nő és egy férfi -lehet nálam.
A kérdés az volt :"sex  kinek mit jelent ez a fogalom".
Hát kezdjük itt a boncolást:amíg nem csináljuk csak valóban fogalom.Ha én csinálom,csak nővel tudom elképzelni== ha minden jó gyönyör is lesz :D 
Bocsánat ha túl egyszerűen gondolkodom. 
A szeretkezés szó használatát csak akkor szeretem(mert hát ez is sex),ha az adott pár valóban szereti egymást.
Ha fizetek érte a sarkon az is sex.A különbbség a kettő között ég és föld.
troja#252014-09-04 14:21:31
Válasz a(z) 24. üzenetre:Sajnos más út nincs.... ;)
cumispricc#242014-09-04 13:55:37
Ez sehogy  :) csak nem tudlak privire hívni, levelezni meg nem szeretek :)
troja#232014-09-04 13:53:19
Válasz a(z) 22. üzenetre: Ez hogyan kapcsolódik a fórum témájához?  :) 
cumispricc#222014-09-04 13:48:40
Szia! Nem gondoltad meg magad? :)
MA egy tali?
troja#212014-09-04 13:46:21
Válasz a(z) 20. üzenetre:Az én olvasatomban ez a fizikai létnek egy másik, minőségibb formája.
Az egyenlőség:
Szeretkezés = Nő és Férfi= egység
Jellemzői:
Öröm, vágy, gyönyör, egységélmény, el és befogadás, teljes hármasság, önzetlen szeretet/szerelem, örökkévalóság.
mlima#202014-09-04 11:20:54
Válasz a(z) 19. üzenetre: Na és mi van, ha azt mondom, hogy továbbgöngyölítem a gondolatot és 
Sex= x+1 ember= öröm.
Az igazán jó, minőségi szex nem csak pillanatnyi, hanem nagyon sok pillanatnyi örömet okoz, akkor is, mikor megéled és akárhányszor, mikor emlékszel rá (nyilván nem egészen ugyanúgy).
A pillanatnyi örömnek számomra már nem sok értéke van ebben a témakörben legalábbis.
troja#192014-09-04 10:23:34
Válasz a(z) 17. üzenetre: Kedves Lacos! Nekem a Sex-ről az jut eszembe, hogy:
Sex= 2 ember= pillanatnyi örömök.
Ebben a felállásban nincs még sem Nő sem Férfi, sem gyönyör... :D 
Ellenben van egy másik egyenlőség is!
Szívesen boncolgatok, ha érdekel.... ;)
troja#182014-09-04 10:19:12
Válasz a(z) 16. üzenetre:Gondolom, gondolom, de nem passzolnak a szavak.... :)
Tanítsd a tudatlant kérlek! :D
lacos75#172014-09-04 06:50:16
De ki tudjátok vesézni!
Én csak annyira gondoltam "egyszerűen",hogy sex-ről eszembe
jut egy nő akivel el lehet jutni a gyönyörök csúcsára.
Akár ezt is lehet tovább boncolgatni. :D 
ezogab#162014-09-04 06:28:19
Válasz a(z) 15. üzenetre:ebbe ne lenne na gondold végig csak még 1x.
troja#152014-09-03 23:21:31
Válasz a(z) 14. üzenetre:Ez mind igaz!Ahogyan az ikrek jegy is az.... ;)
Azonban az alapgondolat ez volt:
Sex=NŐ=Gyönyör
.....ebben én nem látok sem dualitást, sem mérleget.
ezogab#142014-09-03 21:45:39
Válasz a(z) 13. üzenetre:A világ amiben meg nyilvánulunk az is duális ez az alap.
Duális világ hol is van?
Itt abban élsz ;)
troja#132014-09-03 21:43:08
Válasz a(z) 12. üzenetre:Ahammmmm.... Hol is látod a leírtalban a dualitást? Mert, meglehet valimit figyelmen kívül hagytam, de én csak 1-1 egyoldalú nézőpontot látok eddig, amit nem nevezhetünk igazságnak... ;)
ezogab#122014-09-03 21:27:38
Válasz a(z) 11. üzenetre:A mérleg mint képletes. A duális világra mi is jellemző? A kettősség a ami arra törekszik hogy kiegyenlítődjön és ezt nevezik harmóniának 
troja#112014-09-03 21:21:56
Válasz a(z) 8. üzenetre:Áááàcsi.... ;) Hol van itt mérleg?  :) 
ezogab#102014-09-03 21:20:01
Igen kinek mi az alap?
Honnan indul, na ez lehet meg vezető  :D  :D  :D 
troja#92014-09-03 21:15:04
Mertem remélni.... ;) 
Figyelek és tanulok ld. 7 üzenet!  :pirul: 
ezogab#82014-09-03 21:14:49
Válasz a(z) 5. üzenetre:Igen és mivel duális világban élünk mindig az egyik akar a mérlegen billenteni egy kicsit, és ez adja meg a játékizét és zamatát, de aki nem vigyáz és nem veszi tudomásul az ember hármasságát az tévúton jár
ezogab#72014-09-03 21:11:04
Válasz a(z) 6. üzenetre:Nem köszi!!  :vigyor:  :vigyor:  :vigyor: 
troja#62014-09-03 18:57:49
Ezogab, Neked nem kell már választ írnom, remélem! :)
troja#52014-09-03 18:54:52
Ha a férfi oldal véleménye ez, akkor a női oldal ezt írná:
Szex=Férfi=Gyönyör
.....de ez is csak fogalom! ;) 
Több okból is...
Egyrészt, nem lehet egyenlőségjelet  tenni, így ebben a formában!
Másrészt, szerintem ez ehy kétszereplős tevékenység, de az egyik nincs oda írva.....
troja#42014-09-03 18:37:21
A filmet nem reklámozom, csupán a benne lévő értéket képviselem. Egyfajta útmutató "rólam". ;)
lacerta#32014-09-02 07:11:48
Klassz volt ez a film :) reklámozod?? :D 
lacos75#22014-09-02 06:36:48
Sex=NŐ=Gyönyör :pirul: 
Kár,hogy csak  fogalom. :sir: 
ezogab#12014-09-01 20:11:49
Jó kérdés.
Talán a test imája. 
Vagy talán egy magasabb létszint, komunikáció.
Elég sok mindent  :D 

[1-60] [61-106]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3931BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba111111Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba910Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba610Belvárosi szexmentes csevegő

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba6660Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba5571Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba200Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok410Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik300Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba3040Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.