Kiváncsi heteróknak

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

bigjoe


Kiváncsi heteróknak
Élmények, tapasztalatok, vágyak megosztása a bi-téren.

Vajon meddig ész szerű elmenni a bi sexben, és van visszaút vagy végleg megszokjuk, élvezzük és kívánjuk ezt a sexet???

Véleményetek?


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
fater#122019-10-18 07:30:13
Én kiváncsiságból kipróbáltam :pirul: azóta állandóan szopnék  :P 
esther#112019-10-17 14:25:02
Válasz a(z) 10. üzenetre:

Sajnos nem tudom, pontosan mire gondolsz.  :napersze:
 
Megnéztem a lapodat, te tisztában vagy önmagaddal, hogy biszexuális vagy. Nyilván nem eldöntötted, hogy holnaptól az leszel. Úgy ahogyan egy hetero is tisztában van önmagával. És aki bármiféle szituban, életkorban, vagy az általad felsorolt körülményekben elfogadja a férfi-férfi kontaktot, az nem hetero.
A legtöbbjét ugyanis taszítja a másik hímnemű közeledése. És szó sem lehet olyanról, hogy nem volt más, nem volt nő,csak ez jött össze..vagy bármiféle kifogás. Akkor inkább szex nélkül marad.
Én azt mondom a fekete az fekete és nem sötét szürke.Attól, hogy átneveznénk, még az maradna.
fifi48#102019-10-16 23:25:03
Válasz a(z) 8. üzenetre: Véleményem szerint ez nem tisztán fekete és fehér. Személye, sőt még az életkor és más személyes körülmények függvénye a genetikán kívül.
nincs kép
flogiszton#92019-10-16 20:18:33
Válasz a(z) 7. üzenetre:
Egyetértek, lehet küzdeni az önazonosságért, vagy az ellen. A másik oldala viszont a család, az adatlapodon felvállalod, hogy van.
Nem kérdezem, hogy ők tudják-e, vagy milyen hatást váltana ki a környezetedből,beleértve az utánad következő generációkat, ha kiderülne.Aki régebben hozzám tartozott, ezt akarta elkerülni, a titkolózást, félelmet, és a villámcsapást.
esther#82019-10-13 16:08:26
Kíváncsi hetero* nem *létezik. Divatból nem próbál ki senki semmi olyasmit, ami nem vonzza, vagy taszítja.
A vonzalom nem választás kérdése.

Már beszéltem róla, hogy voltam mindenféle általam izgalmasnak tartott szituációban, ezek között volt az, amikor két csodás férfivel szeretkeztünk hármasban, de a két férfi olyan szinten hetero volt, hogy még a bőrkontaktust is kerülték, és semmiféle érintkezés nem történt köztük, mert irtóztak tőle, lévén mindketten full heterók.
Ez a heterok ismérve, és nem kíváncsiak semmilyen szinten a másikra, max egy hármasban a nő örömére egy társaságban vannak, de van aki még ezt is elutasítja.
tbiferi#72019-10-12 18:56:51
Véleményem szerint biszexnek lenni, nem választás kérdése.
Genetikailag kódolt, akárcsak a homoszexualitás.
A homoszexualitás és a heteroszexualitás között folyamatos átmenet van a genetikai kódoltság alapján.
Lehet küzdeni az örökségül kapott szexualitás típusa ellen, de az szerintem felőrli az idegeket.
Csak divatból is ki lehet próbálni, de kicsi a valószínűsége, hogy egy tiszta heteró így váljon biszexé.
bigjoe#62019-10-07 15:35:42
Jó hozzászólások, köszönöm, várom még a véleményeket!
Részemről kipróbáltam de nem vagyok büszke erre viszont van mikor úgymond a sex hiány átveszi az uralmat az agy felett (sajna) és mivel könnyebb bi partnert találni mint nőt így találkozom ismét, valahol jó, de nem kötelezném el magam. Köszönöm a helyesírási észrevételt javítom.  :pirul: 
erzeki-negyvenes#52019-10-04 22:03:39
Kiváncsi heteroként jellemezném magam, ennek deffiniálása tulajdonképpen nem más mint szexualitás. Társas kapcsolatra vágyódás nélkül.
nincs kép
flogiszton#42019-09-29 19:40:13
A válasz nyilván egyéni, de attól nem lesz elegánsabb, hogy sexről írsz, épp ellenkezőleg.Egyszer viszonyom volt valakivel, aki egy év után vallotta be, hogy részese volt egy homoerotikus kalandnak aktív félként.  Nem ment el ebbe az irányba, mert érezte, hogy maga előtt nem tudja felvállalni,és nem akarta magát bi-ként definiálni. Az önazonossága talán halványan megkérdőjeleződött, de választott.
Ha elfojtás, hát az, az ő döntése, mi okoz nagyobb lelki terhet, tudomásom szerint ehhez tartja magát.
Ha valaki nem liberális, a saját vágyainak felismerése akár  a szélsőségekig vezethet az önpusztításban, mert az értékrend és a világnézet is beleszól a testiség megélésébe. ( A vajon viszont nem választás kérdése, pontos j-vel.)
pandora#32019-09-29 17:27:28
Szerintem a szexuális orientáció nem "rászokás" kérdése, hanem velünk született tulajdonság.
Férfiaknál ugyanúgy, mint nőknél. Aki a saját neméhez (is) vonzódik, az NEM hetero, hanem biszex vagy homoszexuális. Legfeljebb a társadalmi normákhoz való alkalmazkodás miatt elfojtja.
Kíváncsi hetero nem létezik. 

Aki hetero, az soha, semmilyen körülmények között nem szeretne a saját nemével szexuális kapcsolatot létesíteni. Nem is kíváncsi rá.

Visszaútról pedig legfeljebb az elfojtás aspektusában lehet szó, és nem magában a vágyban, orientációban. 
Hogy aki kiengedte a palackból a szellemet, vajon vissza tudja-e gyömöszölni. 
Valószínűleg nem.

bibenedek100#22019-09-29 14:30:08
Szeretném, hogy egy méretes intimmel rendelkeziő gyönyörű transznemű lány megdugjon. 
bigjoe#12019-09-29 12:33:29
Talán nincs megállás aki elkezte.

[1-12]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3750BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba106150Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1210Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba910Belvárosi szexmentes csevegő

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba6970Meleg férfiak egymás között

#sexuality100Biszexuális és buzi/leszbikus férjek, feleségek

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4460Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#darellka200Farokgyűrű
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok410Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik300Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba3820Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.